Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5621 - 5640 Napsat příspěvek
reaguje na: hroubek
Přesně jak píše Peta. Jede se na novo, ale ignorovat, co se stalo před tím, by se úplně nemělo, jen se na to nebude nějak extra navazovat. Já tomu věřím a strašně moc chci ať to vyjde. Těším se zase na komentáře typu: NENÍ TO ORIGINÁL, TO BUDE SRAČKA. KULKU ZA TOHLE :D
853087
Přesně jak píše Peta. Jede se na novo, ale ignorovat, co se stalo před tím, by se úplně nemělo, jen se na to nebude nějak extra navazovat. Já tomu věřím a strašně moc chci ať to vyjde. Těším se zase na komentáře typu: NENÍ TO ORIGINÁL, TO BUDE SRAČKA. KULKU ZA TOHLE :D
853085
3 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: hroubek
Z toho, co jsem četl, tak to přímo nemá navazovat na nic předešlého (dají se čekat asi sem tam odkazy). Zůstává jen ten knižní Necromicon, který se tentokrát neukáže v lesní v chatě, ale v činžáku v LA.
853086
Z toho, co jsem četl, tak to přímo nemá navazovat na nic předešlého (dají se čekat asi sem tam odkazy). Zůstává jen ten knižní Necromicon, který se tentokrát neukáže v lesní v chatě, ale v činžáku v LA.
853085
3 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: Ash_Black
Ví se, kam to chronologicky bude zapadat, jestli se bude brát seriál a remake jako kánon. Nebo to půjde novou cestou??
853085
Ví se, kam to chronologicky bude zapadat, jestli se bude brát seriál a remake jako kánon. Nebo to půjde novou cestou??
853084
2 0
reagují: rollman69, Ash_Black
reagovat

Evil Dead Rise

Bruce teasuje na zítřejší trailer
853084
Bruce [url=https://twitter.com/GroovyBruce/status/1610317539237847040]teasuje[/url] na zítřejší trailer
Evil Dead Rise
5 0
reagují: hroubek
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Souhlasím s oběma recenzema dole. Ten film u mě trpí hlavně na reputaci extrémně povedené jedničky, kterou skoro nešlo nijak trumfnout. Pak jsou tu taky slabší postavy (nikoliv herci), které se často pitvoří, ale mě to nebaví. Nudná první hodina. Možná až příliš zamotaná, ale v jádru primitivní zápletka. A taky neoriginální lokace ala "cokoliv z filmů o super-hyper-moderních domech zabijácích".

Díky dvojce má aspoň trojka zase větší šanci vyrážet dech. Rianovi pořád v tomto věřím. :)
853067
Souhlasím s oběma recenzema dole. Ten film u mě trpí hlavně na reputaci extrémně povedené jedničky, kterou skoro nešlo nijak trumfnout. Pak jsou tu taky slabší postavy (nikoliv herci), které se často pitvoří, ale mě to nebaví. Nudná první hodina. Možná až příliš zamotaná, ale v jádru primitivní zápletka. A taky neoriginální lokace ala "cokoliv z filmů o super-hyper-moderních domech zabijácích". Díky dvojce má aspoň trojka zase větší šanci vyrážet dech. Rianovi pořád v tomto věřím. *:)*
853050
4 0
reagovat
reaguje na: Cinefil
Tohle je jádro pudla toho, co jsem psal. Pro různé hraní s cameo rolemi a referencemi se zapomnělo na zábavnější hlavní storyline. 
853050
Tohle je jádro pudla toho, co jsem psal. Pro různé hraní s cameo rolemi a referencemi se zapomnělo na zábavnější hlavní storyline. 
853049
3 -1
reagují: Cinefil
reagovat
reaguje na: Memphis
"Ono upřímně, kdyby pojal pokračování tradičnější detektivku, tak zase spousta lidí bude p*čovat, že to není dost jiné a že je to nuda."

Takhle jen (někteří) lidi p*čují, že je to až příliš jiné a že i docela nuda. :D:D
853049
[i]"Ono upřímně, kdyby pojal pokračování tradičnější detektivku, tak zase spousta lidí bude p*čovat, že to není dost jiné a že je to nuda." [/i] Takhle jen (někteří) lidi p*čují, že je to až příliš jiné a že i docela nuda. *:D**:D*
853034
7 0
reagují: AndyKaufman
reagovat

Town that dreaded Sundown (2014)

Pokračování zapadlého hororu z roku 1976 a musím říct, že skvělý. Vrah s pytlem od brambor na hlavě to tady bere všechno, všechny a vším a musím říct, že brutalita tady byla skvělá a má to i napětí, akci a docela fajn finále, za mě jeden neprávem přehlížený kousek :+:+:+:+
853040
Pokračování zapadlého hororu z roku 1976 a musím říct, že skvělý. Vrah s pytlem od brambor na hlavě to tady bere všechno, všechny a vším a musím říct, že brutalita tady byla skvělá a má to i napětí, akci a docela fajn finále, za mě jeden neprávem přehlížený kousek *:+**:+**:+**:+*
Town that dreaded Sundown (2014)
6 0
reagovat
reaguje na: Memphis
Team Zmrzlina > ovoce
853037
Team Zmrzlina > ovoce
853034
3 -8
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Já mám zase pocit, že se podle toho bude učit, jak psát chytré scénaře nebo jak pracovat s kamerou a blokováním. Mrzí mě, že jsem to nemohl vidět v kině. Fakt mi to sedlo náramně.

Strašně se mi líbí skutečnost, že Johnson v podstatě všechny vodítka k vrahovi ukáže přímo v záběru, aby je každý mohl vidět. (Např. výměny skleničky jsem si všiml hned, těch ostatních ne.) Hodně pobavilo Blancovo okamžité vyřešení Milesovy hry nebo jeho zvolání "No! It's just dumb!". :D Navíc je ve filmu tolik skrytých detailů a významů, že mi jejich objevování bude trvat pravděpodobně ještě několik zhlédnutí.

Ano, Johnson šel v těch svých typických hrátkách all in, ale mě to baví (podobně jako mě baví, když to dělá Rick and Morty). A nemyslím si, že by se v tomhle Glass Onion výrazně lišilo od Knives Out. Ono upřímně, kdyby pojal pokračování tradičnější detektivku, tak zase spousta lidí bude p*čovat, že to není dost jiné a že je to nuda.

P.S. Více ovoce než zmrzliny je mnohem zdravější a spousta lidí to tak preferuje. :D
853034
Já mám zase pocit, že se podle toho bude učit, jak psát chytré scénaře nebo jak pracovat s kamerou a blokováním. Mrzí mě, že jsem to nemohl vidět v kině. Fakt mi to sedlo náramně. [spoiler]Strašně se mi líbí skutečnost, že Johnson v podstatě všechny vodítka k vrahovi ukáže přímo v záběru, aby je každý mohl vidět. (Např. výměny skleničky jsem si všiml hned, těch ostatních ne.) Hodně pobavilo Blancovo okamžité vyřešení Milesovy hry nebo jeho zvolání "No! It's just dumb!". *:D* Navíc je ve filmu tolik skrytých detailů a významů, že mi jejich objevování bude trvat pravděpodobně ještě několik zhlédnutí.[/spoiler] Ano, Johnson šel v těch svých typických hrátkách all in, ale mě to baví (podobně jako mě baví, když to dělá [i]Rick and Morty[/i]). A nemyslím si, že by se v tomhle [i]Glass Onion[/i] výrazně lišilo od [i]Knives Out[/i]. Ono upřímně, kdyby pojal pokračování tradičnější detektivku, tak zase spousta lidí bude p*čovat, že to není dost jiné a že je to nuda. P.S. Více ovoce než zmrzliny je mnohem zdravější a spousta lidí to tak preferuje. *:D*
853020
13 -5
reagují: Cinefil, verbst
reagovat

Glass Onion

Já si to užil tak na 6,5-7/10. Má to svoje hravé momenty, ale mám pocit že mi to bylo od jisté chvíle dost jedno a samotný závěr dost meh. Jestli si můžu tipnout, tak to hrozně zestárne. Z něčeho jsem byl nadšený, to jo. Ale mám pocit, že Rian Johnson pochopil kinematografii stejně blbě jako Zack Snyder. Akorát místo zpomalovaček používá jiná pozlátka. Přitom u obou tvůrců staví na elementech, které mají být jen doplňkem a podtrhávat kvalitní dílo jako třešnička na dortu a uplně stejně to pak chutná, jako pohár plný třešniček s jednou malou porcí zmrzliny. Jako je to sladký a dá se to sníst, ale naopak by to bylo lepší.
853020
Já si to užil tak na 6,5-7/10. Má to svoje hravé momenty, ale mám pocit že mi to bylo od jisté chvíle dost jedno a samotný závěr dost meh. Jestli si můžu tipnout, tak to hrozně zestárne. Z něčeho jsem byl nadšený, to jo. Ale mám pocit, že Rian Johnson pochopil kinematografii stejně blbě jako Zack Snyder. Akorát místo zpomalovaček používá jiná pozlátka. Přitom u obou tvůrců staví na elementech, které mají být jen doplňkem a podtrhávat kvalitní dílo jako třešnička na dortu a uplně stejně to pak chutná, jako pohár plný třešniček s jednou malou porcí zmrzliny. Jako je to sladký a dá se to sníst, ale naopak by to bylo lepší.
Glass Onion
6 -7
reagují: Memphis
reagovat

Glass Onion

Dost možná zklamání roku. Johnson je do sebe zahleděnej kretén, který ani náhodou není tak chytrej, jak si myslí. Tupá nezábavná hříčka pana režiséra, který po úspěchu prvního dílu (který jsem si užil jako máloco) potřeboval zase nasrat na hlavy divákům a dokonce si to obhajovat skrze ústa miliardářského debila. Kristepane. Řemeslo má samozřejmě v ruce, Craig je zase super a pár fajn nápadů to má, ale na výš než 6/10 se nedostanu. 
853007
Dost možná zklamání roku. Johnson je do sebe zahleděnej kretén, který ani náhodou není tak chytrej, jak si myslí. Tupá nezábavná hříčka pana režiséra, který po úspěchu prvního dílu (který jsem si užil jako máloco) potřeboval zase nasrat na hlavy divákům a dokonce si to obhajovat skrze ústa miliardářského debila. Kristepane. Řemeslo má samozřejmě v ruce, Craig je zase super a pár fajn nápadů to má, ale na výš než 6/10 se nedostanu. 
Glass Onion
9 -15
reagovat
Apocalypse Now - Final cut na Prime Video s CZ titulky.
852987
Apocalypse Now - Final cut na Prime Video s CZ titulky.
8 0
reagovat

Pinocchio od del Tora

To bylo, tak nádherný a dojemný. Takhle vypadá film, který je dělaný od srdce a ne jen kvůli penězům. 8/10
852974
To bylo, tak nádherný a dojemný. Takhle vypadá film, který je dělaný od srdce a ne jen kvůli penězům. [b]8/10[/b]
Pinocchio od del Tora
6 0
reagovat
reaguje na: duro
Jsem chtěl slyšet, jak zahraniční herci vyslovují prostě Žižka, Rožmberk a další české jména a názvy :D
852949
Jsem chtěl slyšet, jak zahraniční herci vyslovují prostě Žižka, Rožmberk a další české jména a názvy :D
852942
2 0
reagovat

Tár

Blanchettka zase totálne exceluje vo filme o špičkovej dirigentke a intelektuálke, ktorá schytala metoo a skončila dirigovaním hudby do Monster Hunter8)
852944
Blanchettka zase totálne exceluje vo filme o špičkovej dirigentke a intelektuálke, ktorá schytala metoo a skončila [spoiler]dirigovaním hudby do Monster Hunter[/spoiler]. *8)*
Tár
4 0
reagovat
reaguje na: okkac
Toto je jeden film, pri ktorom mi pripadá český dabing zmysluplný.
852942
Toto je jeden film, pri ktorom mi pripadá český dabing zmysluplný.
852935
2 0
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: okkac
To jako fakt? Achjo.
852936
To jako fakt? Achjo.
852935
3 0
reagovat

Jan Zizka Netflix

Trochu mne zarazilo, ze je to tam jen s dabingem a chybi originalni stopa :-
852935
Trochu mne zarazilo, ze je to tam jen s dabingem a chybi originalni stopa *:-*
Jan Zizka Netflix
5 0
reagují: duro, verbst
reagovat

Rodina na baterky

Tak dneska jsem dal podruhé asi po roce a pořád je to pecka. Animace, humor, postavy, nápady i akční scény. Už mě celkem prudí, jak vše od Disney vypadá furt dokola stejně, ačkoliv mám ty věci rád. Prostě tohle je úplně jiné a takových filmů bych uvítal víc. Fakt, tohle a Spider-verse jsou topky :)
852923
Tak dneska jsem dal podruhé asi po roce a pořád je to pecka. Animace, humor, postavy, nápady i akční scény. Už mě celkem prudí, jak vše od Disney vypadá furt dokola stejně, ačkoliv mám ty věci rád. Prostě tohle je úplně jiné a takových filmů bych uvítal víc. Fakt, tohle a Spider-verse jsou topky :)
Rodina na baterky
5 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se