Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum FILMY

příspěvky 5641 - 5660 Napsat příspěvek
Ta scena rvacky byla v dzungli/lese a ti dva se tam zacali rvat neb scena pred tim byla v jidelne a ten jeden tomu druhemu myslim plivl do jidla... Cernoch belocha provokoval, aby se zacali prat...
ALe jak vidno, to tema asi bude taky hodne rozsirene :D
854795
Ta scena rvacky byla v dzungli/lese a ti dva se tam zacali rvat neb scena pred tim byla v jidelne a ten jeden tomu druhemu myslim plivl do jidla... Cernoch belocha provokoval, aby se zacali prat... ALe jak vidno, to tema asi bude taky hodne rozsirene :D
4 0
reagovat
reaguje na: KARLOS
Dobře, Děkuju ti, já si dal na csfd vyhledávání podle slova “ útěk “ a jel jsem podle roku :D
854794
Dobře, Děkuju ti, já si dal na csfd vyhledávání podle slova “ útěk “ a jel jsem podle roku *:D*
854792
1 0
reagovat
pepuv link to taky nebude, ale na druhou stranu to vypada zajimave :)
854793
pepuv link to taky nebude, ale na druhou stranu to vypada zajimave :)
3 0
reagovat
reaguje na: Gacy
link sem si opravil, ale nn...
854792
link sem si opravil, ale nn...
854791
3 0
reagují: Gacy
reagovat
reaguje na: pepo
Omlouvám se :D:D:D Sitting Target (1972) Army myslel
854791
Omlouvám se *:D**:D**:D* Sitting Target (1972) Army myslel
854788
1 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: SeldomSeen
Ten sem uz skousel, ale neni to on... Byl to barevny film.
854790
Ten sem uz skousel, ale neni to on... Byl to barevny film.
854782
3 0
reagují: SeldomSeen
reagovat
reaguje na: pepo
854789
[url=https://www.csfd.cz/film/13672-sitting-target/prehled/]https://www.csfd.cz/film/13672-sitting-target/prehled/[/url]
854788
1 0
reagovat
reaguje na: Gacy
toto si myslel?
nefunguje link

link
854788
toto si myslel? nefunguje link https://www.csfd.cz/film/10502-vzali-roha/prehled/
854783
4 0
reagují: Gacy, Gacy
reagovat
reaguje na: KARLOS
Profesionál s Belmondem?

Útěk z Absolonu?
854786
Profesionál s Belmondem? Útěk z Absolonu?
854778
3 0
reagují: KARLOS
reagovat
reaguje na: KARLOS
Nebo tohle ">link
854783
Nebo tohle [url=https://www.csfd.cz/film/13672-sitting-target/prehled/]https://www.csfd.cz/film/13672-sitting-target/prehled/[/url] *:D*
854778
1 0
reagují: pepo
reagovat
reaguje na: KARLOS
A Útěk v řetězech to náhodou není? (neviděl jsem, tak nevím, jak moc ten popis sedí...)
854782
A Útěk v řetězech to náhodou není? (neviděl jsem, tak nevím, jak moc ten popis sedí...)
854778
4 0
reagují: KARLOS
reagovat

Neznáte jméno filmu?

Šlo o útěk z vězení, nebo pracovního tábora. Prakticky jediné, co si pamatuju bylo, jak se ústřední dvojka hned na začátku navzájem zmlátí v džungli v bažině a že jeden z nich byl afroameričan(?) nebo jiná menšina.
Imo 70tky, nebo 80tky, viděl sem to jako děcko.
854778
Šlo o útěk z vězení, nebo pracovního tábora. Prakticky jediné, co si pamatuju bylo, jak se ústřední dvojka hned na začátku navzájem zmlátí v džungli v bažině a že jeden z nich byl afroameričan(?) nebo jiná menšina. Imo 70tky, nebo 80tky, viděl sem to jako děcko.
Neznáte jméno filmu?
3 0
reagují: RainMakeR, Gacy, SeldomSeen
reagovat

Orel Eddie

Tak jsem dal podruhé. Přítelkyně poprvé a je to fakt pěkný film. Já nevím čím to je, ale příběhy ze života prostě člověk nevymyslí. Mám pro ně slabost a Taron je skvělej herec, který dokáže zahrát akčního hrdinu i snílka na lyžích. Napínavé, příjemné, občas smutné, přesto dechberoucí.
854744
Tak jsem dal podruhé. Přítelkyně poprvé a je to fakt pěkný film. Já nevím čím to je, ale příběhy ze života prostě člověk nevymyslí. Mám pro ně slabost a Taron je skvělej herec, který dokáže zahrát akčního hrdinu i snílka na lyžích. Napínavé, příjemné, občas smutné, přesto dechberoucí.
Orel Eddie
11 0
reagovat

Sultan (2016)

Výborný indický MMA Rocky :+ Salman Khan je strašný borec, ostatně i jako oba další Khanové :)
Chválil jsem to tu už xkrat, tak jestli hledáte zábavný film, tohle je dobrá volba. Dávám si to jednou ročně a je to moc silné v každé lince. I MMA choreografie jedna z nej filmových. 9/10

Uvítám tipy na další indické pecky pro evropského diváka. Viděl jsem toho víc a je to pro nás hodně hit or miss. 
854727
Výborný indický MMA Rocky *:+* Salman Khan je strašný borec, ostatně i jako oba další Khanové *:)* Chválil jsem to tu už xkrat, tak jestli hledáte zábavný film, tohle je dobrá volba. Dávám si to jednou ročně a je to moc silné v každé lince. I MMA choreografie jedna z nej filmových. 9/10 Uvítám tipy na další indické pecky pro evropského diváka. Viděl jsem toho víc a je to pro nás hodně hit or miss. 
Sultan (2016)
3 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
jooo, na to jsem tady zapomněl. Všechny ty předchozí díly měli takovou pohodovou atmosféru, a určitý nadhled, nebrali se smrtelně vážně. Tady je to depka.
854710
jooo, na to jsem tady zapomněl. Všechny ty předchozí díly měli takovou pohodovou atmosféru, a určitý nadhled, nebrali se smrtelně vážně. Tady je to depka.
854708
4 0
reagovat
reaguje na: fabec
Ono to vubec nema takovy ten feeling minulych dilu, ktery me na nich bavi. Scenaristicky absolutne nedopecene a navic jsem z toho mel i dojem, ze nebylo na nataceni dostatek casu. Bohuzel je to kvalita level ty vejdelkoviny nebo ted Ceske Budejovice. :/
854708
Ono to vubec nema takovy ten feeling minulych dilu, ktery me na nich bavi. Scenaristicky absolutne nedopecene a navic jsem z toho mel i dojem, ze nebylo na nataceni dostatek casu. Bohuzel je to kvalita level ty vejdelkoviny nebo ted Ceske Budejovice. :/
854707
3 0
reagují: fabec
reagovat

Případ se štěnicí

Kolega Joger mě v podstatě předběhl. Pokud máte něco v zavedené sérií, tak prostě u změń musíte být víc kritický. Kvalita jednotlivých dílů skáče nahoru - dolu, ale tenhle je jednoznačně nejhorší. Díl má spoustu naprostých fimařských nesmyslů (Podnebí v Praze musí být okamžítě prozkoumáno vědeckou elitou, jelikož se mění z minuty na minuty, a přechází z Ladovské zimy do čistého jara). Matásek (Horác) pomáhá podezřelým, kteří jsou podle všeho jeho staří známí, ale ve filmu není absolutně řečeno, jaká je jeho motivace k tomu, aby jim pomáhal (Příbuznost???). Stejně tak není řečeno, jak parta podezřelých dokáže Horáce vystopovat, ačkoliv ho vůbec nezná. Samotní podezřelí jsou pak banda hereckých (i scénáristických) tragédů. No, tak snad v tom úplně posledním případu si tvůrci vylepší reputaci.
854707
Kolega Joger mě v podstatě předběhl. Pokud máte něco v zavedené sérií, tak prostě u změń musíte být víc kritický. Kvalita jednotlivých dílů skáče nahoru - dolu, ale tenhle je jednoznačně nejhorší. Díl má spoustu naprostých fimařských nesmyslů (Podnebí v Praze musí být okamžítě prozkoumáno vědeckou elitou, jelikož se mění z minuty na minuty, a přechází z Ladovské zimy do čistého jara). Matásek (Horác) pomáhá podezřelým, kteří jsou podle všeho jeho staří známí, ale ve filmu není absolutně řečeno, jaká je jeho motivace k tomu, aby jim pomáhal (Příbuznost???). Stejně tak není řečeno, jak parta podezřelých dokáže Horáce vystopovat, ačkoliv ho vůbec nezná. Samotní podezřelí jsou pak banda hereckých (i scénáristických) tragédů. No, tak snad v tom úplně posledním případu si tvůrci vylepší reputaci.
Případ se štěnicí
3 0
reagují: The Joker
reagovat

Pripad se stenici

Vasatko a Horac, me oblibene guilty pleasure je zpatky, ale tentokrat se to vubec nepovedlo. Pripad i postavy. Tohle bylo jak libovolna epizoda jedne z tech shitackych CT kriminalek. Jako hodne, hodne zle. Suverenne nejslabsi z tech zatim sedmi filmu. Skoda. :/
854706
Vasatko a Horac, me oblibene guilty pleasure je zpatky, ale tentokrat se to vubec nepovedlo. Pripad i postavy. Tohle bylo jak libovolna epizoda jedne z tech shitackych CT kriminalek. Jako hodne, hodne zle. Suverenne nejslabsi z tech zatim sedmi filmu. Skoda. :/
Pripad se stenici
3 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jooo Storm Warning je boži a John Brumpton hrál perfektniho hajzla i zde link pecka :+:D
854704
Jooo Storm Warning je boži a John Brumpton hrál perfektniho hajzla i zde [url=https://www.csfd.cz/film/267507-milovani/prehled/]https://www.csfd.cz/film/267507-milovani/prehled/[/url] taky pecka *:+**:D*
854699
1 0
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je strašná pecka!!! Musím taky zopakovat. Mě se třeba líbilo i tohle
854703
To je strašná pecka!!! Musím taky zopakovat. Mě se třeba líbilo i[url=https://www.csfd.cz/film/259279-zavrat/recenze/] tohle[/url]
854699
3 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se