Superman je pro mě největší zklamaní tohoto roku. Moc jsem se na film těšil. Odmítal jsem koukat na trailery, abych byl v kině, co nejvíce překvapený. Měsíc před filmem jsem si dal dva komiksy se Supermanem, abych se správně naladil. Šel jsem tomu naproti, a fakt jsem Gunnovi fandil, aby natočil velkou komiksovou pecku se Supermanem. A James Gunn mě svým filmem zklamal. A co více, nakopal mě do rozkroku a smál se mi při tom do obličeje. Věřím, že se najdou diváci, kterým se to bude líbit a budou spokojený. A já jim to ze srdce přeji. Já se na film těšil od prvního teaseru a opravdu jsem nečekal, že to Gunn až takhle moc pokazí svojí vizí a přístupem. Nechci už moc nad filmem přemýšlet, a půjdu si radši pustit znovu Muže z ocele, protože to jen ten Superman, kterého teď potřebuji vidět. 5/10
PS: Napsal jsem recenzi na stránky Plotpoint.sk, kdyby někdo měl zájem o delší text.
Superman 2025
|
reagovat
|
večer v práci na to kouknu. Děkuju ti dobrá vílo 

