reaguje na:
esmo
Úplný souhlas. Hlavně ty závodní scény, když člověk sedí nízko tak, že plátno vyplňuje kompletně zorné pole, úplně vtáhnou skoro jako by měl člověk VR brýle. Takže Theatre Deluxe s Atmosem v Ostravě tredi řada uprostřed a bylo to perfektní. Dokonce bych šel ještě o radu níže v tomto. V IMAX to musí být teprve lahůdka.
|
reagovat
|


