I když režiséři budí naději a koukám, že je tam sympaťák Marcus z Medvěda, tak za to taky palec nahoru

Ten "zvrat" IMO dali do traileru právě kvůli nečtenářům, aby to odlišili od ostatních sci-fi filmů s Vesmírem.

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
RidleyCrowe
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
moc akce tam není, ale když už na ni dojde, tak vypadá moc dobře, taky je tam sem tam nějáka brutalita a pár věcí navíc. Škoda osudu obou policistů, ale tady to bylo perfektně zvolený, takže určitě budu vyhlížet další kousek od tohohle borce👍|
reagovat
|