Intenzivní, surový náhled na zbytečnost válečných situací a pohled na mladé ucha, kteří jsou sice profesionálně vycvičeni, ale i při nejvíc vypjaté, brutálně drastické situaci se dokáží zlomit, protože přeci jen ve výsledku jsou to pořád jen lidi.
Na necelé hoďce a půl a jedné jediné lokaci jsem dokázal v určitých scénách díky (ne)ozvučení, hereckým výrazům a napnuté situaci ocenit sílu kulek, výbuchů, ale i krvácejících zraněných těl. Je to zvláštní, ale když vidíte pak film jako tenhle, tak vám najednou přijdou všechny díly Call of Duty, které jste hráli, jako strašný pakárny.
Měl jsem při sledování pocit, jako tehdy u De Palmovo "Redacted" či Bigelowé "The Hurt Locker". Rozpočtem menší válečné filmy, za to ale s hlubokým vyzněním.
Warfare
|
reagovat
|


