
Jo, ale to mě na těch levelech právě bavilo. Zase trochu rozdíl od těch obřích a mnohdy prázdných světů. Ono takhle, ta hra není dokonalá, ale zatím pro mě jednoznačná GOTY.
Top. Těšing.



|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|

Nicméně už jsem skoro na konci Troskovic. A zajímá mě to. Příliš vedlejších úkolů ale nedělám. To už se raději projíždím. |
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Ex-SOLDIER
|
reagovat
|
|
reagují:
esmo
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Navazuji na konec, kde jsem v první, díle upřednostnil Arcadia Bay. Variantu závěru z první hry budete vybírat až v průběhu první kapitoly v rámci dialogu, nikoliv před začátkem hry, jak to bylo u minulých dílů.
Plus pěkně vyrostla do krásy
Co mě trochu zarazilo, tak je hlas originální dabérky, který se za těch 10 let vůbec nezměnil, takže mám u ní trochu problém s tím věkovým rozdílem, protože to spíše působí, jakoby oba díly namlouvala v jeden čas. Herní prvky, zdá se, zůstávají stejné, klade se opět důraz čistě na příběh. Hra na začátku nabídke naprosto revoluční herní prvek v podobě výběru oblečení pro Max, ale pak už klasika, chodíte a klikáte na volby v rámci dialogů...
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|