Tak jako taky je to možnej přístup, no
. Osobně bych i jako předlohy neznalej jedinec doufal, že se tou adaptací pokusí předlohu VYLEPŠIT a to je něco, co se jim podle týhle linie uvažování vážně nepovedlo.
. Osobně bych i jako předlohy neznalej jedinec doufal, že se tou adaptací pokusí předlohu VYLEPŠIT a to je něco, co se jim podle týhle linie uvažování vážně nepovedlo.|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|