Bosch: Legacy S03
Nejslabší Bosch, ale i ten nejslabší Bosch je pořád o parník lepší než ty lepší kriminálky. Největší problém je to, že už to není slow burn vyprávění. Zápletek je dost a všechny se vyřeší během dvou třech dílů. Tady bych si přál jeden velmi náročný a osudový případ, který by ke konci našeho hrdinu nalomil. Jinak samozřejmě spokojenost. Má to luxusní momenty, parádní momenty a pak taky pár věcí, které šlo doladit k dokonalosti. Spin-off asi bude fungovat ale něco mi říká, že z Bosche tam zase udělají regulérního hlavního/druhého hlavního hrdinu. 7/10
|
reagují:
TedGeorge
|
reagovat
|





