Já to jen sleduju, dle hráčů se ten stav posouvá výrazně kupředu. AFAIK jsou tam lidi, co ten stávající content víceméně normálně hrajou třeba poslední rok, dva... Ale osobně bych to nezkoušel bez nějaké party lidí, nebo tak. Jakože jestli ti to nic nedávalo pár let nazpět, tak ti to nic nedá i teď. (můžeš si zapnout MMO, dělat pár misí a pak si dělat vlastní zábavu ala závody aut v poušti apod., ale to je tak vše).
Kdyžtak doporučuju youtube.
reaguje na:
Tyller
|
reagovat
|


