reaguje na:
shluky
No právě, hrozně rád se k té hře vracím. Pokud Avowed dokáže ten dynamický a neskutečně variabilní combat aspoň z půlky napodobit, a podle všech ohlasů ano, tak budu šťastný. Plus klasicky Obsidianovsky zajímavý příběh a svět.
|
reagují:
shluky
|
reagovat
|



Dohral jsem 1,2 a 4. Chybi mi zahrat si 3 a 5