
Jako koukám a vypadá to úplně libově, přesně jak jsem čekal. Samozřejmě, je to podobně zabuggovaný jako jednička, to jsem čekal taky, ale to se spraví a bude to atmosférickej nášup. Počkám si na dovolenou v prosinci a kupuju, tou dobou už snad ve vyžehlenějším stavu.

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|





