Ultrakill dostal vizuální overhaul, takže je ještě krásnější než byl (respektive, abyste tu krásu viděli, memusíte na to už spotřebovat tolik představivosti, např. některé kulaté věci už vypadají jako koule spíš než jako krychle atd.). A samozřejmě, jak je tomu u NewBlood zvykem, tak ho na základě toho zlevnili (ale budou ho asi brzo zdražovat). No stručně: Pořád je to nejlepší 3D shooter, co znám. S přehledem. A teď už i vypadá jako hra a ne jako rozbitá obrazovka.
|
reagovat
|



Dohral jsem 1,2 a 4. Chybi mi zahrat si 3 a 5 