reaguje na:
connor
Zrovna mě včera napadlo napsat sem, že kdyby FF VII vytvořil místo Sakaguchiho Hitler, nic by to neměnilo na tom, že by to byla nejlepší hra ever a já bych si ji užíval úplně stejně. Jen bych si prostě řekl "No ty vole, ten tchurák je tak super vývojář, kdyby se radši věnoval vývoji místo vyhlazování židů, bylo by to pro všechny lepší. Ale to ne, je to zmrd a místo skvělejch věcí bude dělat věci špatný, kokot jeden. No ale ten vývoj mu fakt jde, to jo." A ano, hru bych si koupil z druhé ruky, abych ho nesponzoroval, stejně jako to dělám třeba u věcí, kde pomáhají nějací ti DEI specialisti.
|
reagovat
|




Trapný a ubohý, jak říkáš.