Na úrovni a profesionální, co jiného se dalo od toho člověka čekat.
Navíc ironicky úplně to stejné, z čeho obviňují lidé jako on neustále druhou stranu. Ban Vávra, největší pokrytec, sněhová vločka a cenzor na internetu, no jo. Šiřte dál než to smažou! 

Mimochodem, Vávra se nedokázal vyrovnat ani s (doposud) jednou jedinou trochu slabší recenzí od Eurogameru (6/10, jinak dostává dvojka prakticky samé 8-9/10) a musel i kvůli tomu zakňučet na twitteru.


