Minule se to dobře půl roku překrývalo a 3700/S/Ti suplovaly právě ty výprodejové modely a dovykrývaly nabídku, když ty byly na skladu a na nové se čekalo.
Ty generace konec 1xxx, 2xxx a začátektek 3xxx byly extrémně ovlivněné těžební horečkou a člověk vlastně bral to, co bylo, bez ohledu na to, co to bylo.
Takže další srovnatelná situace byla až u přechodu z 9xx na 10xx a tam to nahrazení bylo rychlejší, ale zase to byl přechod s nejcitelnějším nárůstem výkonu, tam ta užitná hodnota 9xx ztrácela prakticky okamžitě...
...
Jak píše Gonzi - jestli to nemusíš řešit, tak vocogo, ale zbytečné to teď je.
|
reagovat
|






