
reaguje na:
Gonzi
Aktuálně jsem ve stavu, že přepínám barvy pořád dokola a ještě jsem k tomu nakonfiguroval světýlka myši a klávesnice 

|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|



...