|
reagovat
|
Diskuzní fórum KECÁRNA
příspěvky 10201 - 10220
Napsat příspěvek
- 1
- 2
- .
- 510
- 511
- 512
- .
- 7186
- 7187
Rodičům roku odebrat děti. Od doby, co mám dceru (7) už tyhle videa taky nemůžu. Proto jsem přestal chodit i na návratdoreality. 🫤
|
reagovat
|
K tomu whamageddonu, tady jsou další takové šílenosti a nebojte, ta vaše tam je zmíněná, ale nehraje tam.
|
reagovat
|
reaguje na:
SeldomSeen
Máš zacpaný uši až do Vánoc, doporučuji provozovat i při sociálních interakcích nebo při přecházení silnice
|
reagovat
|
reaguje na:
WalkingDude
Uff, covery a další verze se nepočítají, takže to medley se Slayer na jejich Angel of Death, které na mne vybaflo před 2 dny mne nevyradilo
link
link|
reagovat
|
reaguje na:
WalkingDude
Jako téměř terminally online člověka mě překvapuje, že o tom asi slyším až teď, ale LOL. 

|
reagovat
|
reaguje na:
Demonic8
Jako film mě to kdysi vůbec nebavilo, ale kvůli hudbě bych to možná v kině dal.
|
reagovat
|
reaguje na:
Demonic8
Já přes týden v Praze vůbec nestíhám a o víkendu bych musel minimálně 50 kilometrů dojíždět
...jsem vyloženě nasranej, a doufám, že se mi na poslední chvíli ten týden uvolní...
...jsem vyloženě nasranej, a doufám, že se mi na poslední chvíli ten týden uvolní...|
reagovat
|
Daft Punk v kinech.
Od čtvrtka je ve spoustě kin po 20 letech tenhle počin Daft Punk & Leiji Matsumoto's: Interstella 5555, tak to nezapomeňte podpořit, pokud to máte rádi.
|
reagovat
|
TOP Diskuze
36První reakce: Supergirl je prý fajn. A nebojí se být svá 31Ridley Scott se chce vrátit k Vetřelcům 99Téma: Výpravná fantasy Odyssea míří do kin, zvládne Nolan pokořit miliardu? 45Rychle a zběsile: Re-Release Trailer po 25 letech 28Spider-Man: Zbrusu nový den: Trailer 2 15Sláva: V.I.M. 15Téma: MovieZone vs. sci-fi od Spielberga aneb je Jurský park lepší než E.T.? 14Téma: Všechno, co víme o novém Spider-Manovi s Hulkem a Punisherem 12Shrek 5: Teaser 2 11Toy Story znovu kráčí za miliardou, Spielberg padá a Posedlost stále překvapuje
