Já zapomněl, že on tam je heatsink od desky (link ), tzn. že to je chráněný, instalace jinak proběhla v klidu (i když mi trvalo chvíli si uvědomit, že m2 šroubek najdu v krabici od desky).
Už tahám Indyho. Hype na tu hru mi vzrostl z 0 na 100 fakt rychle.
reaguje na:
thomopulus
|
reagovat
|





