Ale až keď dohrám Alan Wake 2. Aj tak vraj majú vydať ešte nejaký update, ktorý tam pridá ray tracing či čo.
reaguje na:
do_Od
Ja som to dostal ku grafike a normálne som rozmýšlal že to tu niekomu darujem, no tak po tých recenziách si to teda zahrám
Ale až keď dohrám Alan Wake 2. Aj tak vraj majú vydať ešte nejaký update, ktorý tam pridá ray tracing či čo.
Ale až keď dohrám Alan Wake 2. Aj tak vraj majú vydať ešte nejaký update, ktorý tam pridá ray tracing či čo.|
reagovat
|




