To už je trend delší dobu, i ve filmech
link
link
reaguje na:
Vault_13
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Palec nahoru: vadí / Palec dolů: nevadí|
reagovat
|
).|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|



. Chytře využívá bílý plochy na Tolkienově tapestrii (Morgothovi sloužilo hodně lidí, proč? co byli vlastně zač?), dodává příběhu plastičnost a emoce a zároveň se jí většinou daří vyhýbat laciný fanservice. Určitě to není bezchybný, holčině nebylo ani třicet, když to vydala. Ale je to zatraceně působivý a osobně jsem nadšenej z toho, k jak krásnýmu a přirozeně působícímu výsledku se tu proplétá slovanská a (severo)západní vyprávěcí tradice. Ty termíny jsem si teď vymyslel, ale snad je poznat, co tím míním
.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Kostěj
|
reagovat
|
Jeho temné esence jsou podle mě v topu ale četl jsem to jako teenager a líbila se mi i série Stín krkavce od Anthony Ryana. Díky ní jsem se vlastně po letech vrátil k fantasy a zkusil toho Sandersona. I když si myslím, že oproti Sandersonovi je ten Ryan spíš takovej popík ale za mě dobrej 
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagují:
pytlik
|
reagovat
|