Go woke, go...break sales records. A když tak koukám na ty postavy co lidi vytváří, tak to ani nevypadá tak ošklivě, jak se spousta lidí snažila tvrdit. Některý vypadají vyloženě badass v kontextu toho art stylu, jaký tvůrci zvolili. No dohraju tuhle sezónu Diabla, Outlaws a pak se na to vrhnu, dobrých RPG není nikdy dost.
|
reagovat
|




víc vypovídá o tobě než o čemkoli jiném
). Vůbec do toho světa nesedí a šlo by to s tou případnou reprezentací udělat tak desetkrát lépe a méně násilně.