
reaguje na:
Gonzi
Jestli to nebude tím že žen bylo ve feudálním Japonsku trochu víc než černochů 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|
I tady je dokonalá zvuková stránka, kdy zase, už na x úsecích jsem se prostě jen na chvilku zastavil, abych rozeznal, jestli to byly moje boty při chůzi, nějakej vytočenej ex člen posádky Ishimura ... nebo další jelen venku. |
reagovat
|
|
reagovat
|