reaguje na:
Gonzi
Microsoftu je tohle docela jedno, oni potřebují prodat celou platformu - a to se jim podle všeho dost daří, nese jim několik miliard ročně, a Starfield přidal rekordní počet subscriptions.
|
reagovat
|



