Bože, Crimson Desert vypadá jako ještě větší splácanina než ten Rebel Moon. Tipuju gameplayem a hlavně příběhem hodně velký shit, snesitelný jen pro zapřísáhlé konzolisty.
Ale připomíná mi to že by japončíci mohli udělat herní verzi Berserka. Něco mezi KCD a God of War, s dobrým příběhem a atmosférickým světem, to bych bral.
reaguje na:
(=LIFTY=)
|
reagují:
connor
|
reagovat
|



Aj keď zatiaľ som toho veľa nenahral. Skôr som to len trochu otestoval, ale zdalo sa to ok. Viac sa k tomu dostanem až keď dohrám Uncharted trilógiu. Aj RPCS3 v poslednej dobe pokročil a ide to celkom pekne. Väčšinou sa fps drží aspoň 40+, ale často to ide aj na 60. Náročné scény trochu trhajú a miestami padajú tesne pod 30, ale hrať sa to dá. Žiadne crashe ani nejaké brutálne glitche apod. Už som za polovicou dvojky a tú budem zrejme hrať dlho do noci až do konca. To je pecka, od ktorej sa fakt nedá odtrhnúť. Nechápem prečo to tiež neportovali na pc. Bez tohto je zážitok z posledného dielu ani nie polovičný.