
Star Wars Jedi: Survivor
V Respawnu si musí být jistí v kramflecích… a zatím to vypadá neuvěřitelně dobře! Vybraní recenzenti/youtubeři měli možnost hrát 3-4 hod. demo a k tomu dostali prezentační footage. Ale ta hra je tak 10x rozsáhlejší než Fallen Order. Pro fanoušky SW (doufám) splněný sen. Snad to bude mít i minimálně tak smooth gameplay a luxusní příběh jako minule. 

|
reagovat
|




