
reaguje na:
SteKi
Mám to úplně stejně a vytáčí mě prakticky každá reklama na nějaký alkáč. Jako Česko jsme alkoholovou zemí, jezdí k nám studenti ze skandinávských zemí, kde je alkohol pro ně prakicky nedostupný, a pak ta Praha taky podle toho vypadá. Alkohol je v Česku tolerovaná droga, je příčinou smrtelných dopravních nehod, politici tady podporují daňové osvobození tzv. tichého vína, čemuž já říkám podpora alkoholismu za veřejné peníze. Jsem na to alergický, což u mě taky dřív nebývalo. Chlastá se všude a je to děsný. 

|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|

Raz som si proste povedal, že to je blbosť takto chlastať, tak som len mykol plecami a prestal som takto tráviť víkendy. Za iných okolností ako cez víkend som potrebu piť nemal, tak to vyústilo k tomu, že nepijem vlastne vôbec. A ako čas plynul tak mi to prišlo zbytočné čím ďalej tým viac. Tak aj keď som si mohol dať niekde za jeden, alebo jedno pivo, nevidel som skrátka dôvod a pripadalo mi to až absurdné. tie situácie tipu, ale veď daj si aspoň jeden, ma skôr otravovali a odrádzali
Už budu pít jenom europiva a craftaky jen obcas na zmenu chuti. 