reaguje na:
Milosh
Tak tohle se dělo i u nás při všech přímých prezidentských volbách, to není žádná americká specialita. Pro mě jsou prezidentské volby obdobím, kdy se v rodině snažím tomuto tématu pro klid duše vyhnout.
|
reagují:
pepo
|
reagovat
|

. Děsivé.
.
A nebýt systému z 18. století a prokázané podpory Ruska, tak prezidentem nikdy nebyl.