Dneska jsem v práci poprvé slyšel Street Spirit od Radiohead a ona kytarová melodie mi stopro připomíná podobný, ne-li stejný, riff z nějaký český písničky. Hledal jsem, hledal, ale nic nenašel. Zkoušel jsem různý český rockový kapely apod a jsem si i dost jistý, že je to určitě česká písnička, která to buďto vykradla nebo se jen inspirovala.
Takže... Neví někdo z vás náhodou? Je to vlastně otázka života a smrti. Jestli na to nepřijdu, tak končím.
Hudební otázka
|
reagují:
Milosh
|
reagovat
|


Ale Lando to pekne podržal kým mäkké gumy odišli. 
