Kdysi jsem tu o Lauře psal, to je jeden z těch boss fightů, na který se nezapomíná. Ale pak v jednom úseku stačilo, aby mi došlo, jak moc jsou tvůrci hračičkové, že jdu, jdu a náhle se ozve zvuk, tak už se připravuju, co to bude tentokrát a ... byla to jen prázdná flaška na zemi.No a když se to stalo podruhý, tak se objevil Trauma. A já už se k tomu vlastně dál pak nevrátil

Mně k pohlceni stačí i parádni zpracování historickeho období, rekonstrukce měst atd. Pravda, Far Cry a jeho formule mě už zas tolik nebaví. Souhlasím s tím, že příběhy moc neumí, naposledy tohle zvládli slušně někdy u Ezia, možná u Edwarda Kenwaye. Doufám, že Massive tohle zvládne lépe, ale pokud bychom dostali průměrný příběh, ale třeba vyborne vedlejší mise (jako v Bethesda hrách např.) + krásně udělaný svět, tak budu asi spokojený. A gameplay podobný tomu z Division. 
