
Velké pecky. To South of Midnight vypadalo skvěle, dostali jsme nové RPG od Obsidianu, taky Fable a Hellblade 

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Ash_Black
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagují:
esmo
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
Izanagi
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
RidleyCrowe
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|
Vlastně nebýt toho, že jsem se musel podívat na film a napsat recenzi, dělal bych to doteď. Mám hotové jen čtyři zóny. Ale stihl jsem první pvp kill frajera, co na mě naběhl s o lvl víc a dostal. 
|
reagovat
|

|
reagovat
|