Pamatuju to děsivý video, jak ho tam dokope a fotí se s ním jak se zvěřinou po honu. A pak jak ho tam kolemjdoucí zoufale oživují, tedy jestli je to ten případ...
Šílený.
reaguje na:
Muf
|
reagují:
Muf
|
reagovat
|

klidně to smažte jestli se to sem nehodí, jen mě to brutálně nasralo a zajímal by mě názor někoho ze Slovenska...

