Před cca 1,5 rokem se začali objevovat útržky na želví mlátičku a nejprve jsem si myslel, že konečně - je to tu.
Neni, je to sbírka 8bit-16bit her s želvami. Ten “Shredder’s Revenge“ vychází příští týden. Tak uvidíme, třeba se sem v krabicovce taky dostane.
Želví novinky
|
reagovat
|

aneb masterpiecy se neprodávají!