reaguje na:
FallenMaia
Měla stejný problém, ano. Nedokázala se s Abby absolutně sžít nebo ji pochopit. Stejně jako já. Prostě to imho není přirozené. Ale o tom už jsme napsali moc)
|
reagovat
|
Po jejím dohrání God of War, TLOU2 a Ghost of Tsushima je ten propad na 30 fps prostě znatelný. 

