Bohatě by stačila úroveň grafiky ze trojky. Ta je i na dnešní poměry solidní.
A ať už remake dopadne jakkoliv (tedy lépe než GTA), mohlo by to u hráčů vzbudit zájem a donutit R* k regulérní čtverce. Tahle série mi dost chybí.
|
reagovat
|

)
) je game breaking. Zbytek jsou čistě quality of life, které výrazně snižují čas strávený děláním "rutinních a nudných" věcí.