Jak píše Gonzi. Chce to hru, která ti dá víc, než "hraní si s hračkou"
Splnit si z části sen a zalétat si jako Spider-man, prožít nádherný promyšlený postapo svět s roboty v Horizonu (kotle s atmosférou Terminátora z hlavy už nikdy nedostanu), bát se a prožívat osudy postav v The Last of Us, zahrát si na Samuraje, případně si prožít severskou mytologii nebo nejodpornější období moru v Plague Tale.
Witcher a jeho svět je pak kapitola sama o sobě.
Mám PS5 tři týdny, 90 hodin Horizonu a pak si dám méně rozsáhlého nového Ratcheta a Clanka, pak konečně rest největší GTA 5 a pak beztak už vyjde nové God of War. Tech pět/šest rozsáhlejších her za rok mi vlastně ke štěstí stačí.
reaguje na:
Vincent
|
reagovat
|
Nemá to být seznam top her nebo tak něco.


