Masivní kybernetický útok aka desítky, možná stovky tisíc lidí prostě víc zajímá hokej než biatlon. Proč se takhle ztrapňují?
reaguje na:
dreamy
Normálně se ČT zastávám, ale když na webu nahodili tuhle větu "Česká televize právě teď čelí vskutku masivnímu kybernetickému útoku." tak se asi vážně posrali, ne?
Masivní kybernetický útok aka desítky, možná stovky tisíc lidí prostě víc zajímá hokej než biatlon. Proč se takhle ztrapňují?
Masivní kybernetický útok aka desítky, možná stovky tisíc lidí prostě víc zajímá hokej než biatlon. Proč se takhle ztrapňují?|
reagují:
dreamy
|
reagovat
|


