Já jsem nestál na měsíci, neobletěl planetu zemi, nepotkal pravé neštovice ani mi globálním oteplováním nestoupl potok za barákem. U všeho ale jaksi věřím vědeckému procesu, pročež věřím, že jsme na měsíci byli, věřím že země je kulatá, věřím že vakcíny fungují a věřím že globální oteplování je problém.
Takže souhlas.
Ono to vypadá jako "hate na antivaxxery", ale být a ne/být pro/ti vakcinaci je tak strašně fundamentální pohled na věc, že to tu společnost rozdělovat musí.
PS: O míře opatření a individuálním přístupu k celé situaci samozřejmě můžeme polemizovat donekonečna. Mluvím čistě o "být vakcinovaný považuju za nebezpečnější než nebýt vakcinovaný".
reaguje na:
AndyKaufman
|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|




