Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 27541 - 27560 Napsat příspěvek
reaguje na: DarkSith
Přestal by být takovým edgelordem. Je jasné že to by pro něj byla moc velká oběť, to po něm nemůže nikdo chtít.
810180
Přestal by být takovým edgelordem. Je jasné že to by pro něj byla moc velká oběť, to po něm nemůže nikdo chtít.
810174
4 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Moc se tomu nesměj :D Já už vysvětloval v reálném světě několika lidem, že si musí ty procenta přepočítat, že to nelze vzít prostě a jednoduše - v nemocnicích je 30 - 40% očkovaných, očkování nefunguje. Koukali na mě s otevřenou pusou. A to je všechno co potřebujeme vědět o inteligenci antivaxerů. Člověk se nad ně ani nemusí povyšovat, protože oni se shodí sami.
@okkac: Přesně tak. Já mám kvůli cestování skoro všechno včetně žluté zimnice, vztekliny, 2x cholery (ale tam se musí každé dva roky) a obě očkování na meningokoky. A hrozně rád tohle vyprávím antivax lidem, hlavně jak jsem pil očkování na choleru a zároveň do mě bodali čip s břišním tyfem. Ty jejich výrazy... :D
810179
Moc se tomu nesměj *:D* Já už vysvětloval v reálném světě několika lidem, že si musí ty procenta přepočítat, že to nelze vzít prostě a jednoduše - v nemocnicích je 30 - 40% očkovaných, očkování nefunguje. Koukali na mě s otevřenou pusou. A to je všechno co potřebujeme vědět o inteligenci antivaxerů. Člověk se nad ně ani nemusí povyšovat, protože oni se shodí sami. @okkac: Přesně tak. Já mám kvůli cestování skoro všechno včetně žluté zimnice, vztekliny, 2x cholery (ale tam se musí každé dva roky) a obě očkování na meningokoky. A hrozně rád tohle vyprávím antivax lidem, hlavně jak jsem pil očkování na choleru a zároveň do mě bodali čip s břišním tyfem. Ty jejich výrazy... *:D*
810177
8 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
Ano, presne tohle.
810178
Ano, presne tohle.
810177
6 -1
reagovat
reaguje na: okkac
Jako ze by nechapali rozdil v zastoupeni dvou skupin, ktere jsou pocetne v nepomeru? :D A jo, neco takovyho jsem uz v ceskych diskuzich videl: "Na JIP jsou 75+ leti ockovani (kterych je v populaci pres 80%), takze vakcina vlastne nefunguje beeee beeee". ?)
810177
Jako ze by nechapali rozdil v zastoupeni dvou skupin, ktere jsou pocetne v nepomeru? *:D* A jo, neco takovyho jsem uz v ceskych diskuzich videl: "Na JIP jsou 75+ leti ockovani (kterych je v populaci pres 80%), takze vakcina vlastne nefunguje beeee beeee". *?)*
810176
6 -1
reagují: Barv666, Jardus, okkac
reagovat
reaguje na: The Joker
UAE incidence díky očkování malá, ale antivaxxeri budou zas pištet, že v nemocnici tam jsou sami očkování, protože matematika a statistika jim moc neříká :D
Tvl. Já A poslední rok jsem se byl vakcinovat 7x 
Kvůli Mexiku tyfus a žloutenka A, do toho covid a encefalitida, kterou jsem přes 10 let na ni kašlal, až po dlouhé době 2 klíšťata na jaře mne přesvědčily, že bych to měl obnovit a teď v pátek na druhou dávku žloutenky A, protože po druhé dávce už by to mělo být doživotně, tak proč ne 8) Tak jen čekám kdy teda na ty vakcíny umřu :D
810176
UAE incidence díky očkování malá, ale antivaxxeri budou zas pištet, že v nemocnici tam jsou sami očkování, protože matematika a statistika jim moc neříká *:D* Tvl. Já A poslední rok jsem se byl vakcinovat 7x  Kvůli Mexiku tyfus a žloutenka A, do toho covid a encefalitida, kterou jsem přes 10 let na ni kašlal, až po dlouhé době 2 klíšťata na jaře mne přesvědčily, že bych to měl obnovit a teď v pátek na druhou dávku žloutenky A, protože po druhé dávce už by to mělo být doživotně, tak proč ne *8)* Tak jen čekám kdy teda na ty vakcíny umřu *:D*
810172
10 -1
reagují: The Joker
reagovat
Je usmevne, jak se tihle antivaxxeri mesice a mesice schovavali za "neberte detem budoucnost", ale presne o to se oni svym postojem ted postaraji. Holt mali lide. :/
810175
Je usmevne, jak se tihle antivaxxeri mesice a mesice schovavali za "neberte detem budoucnost", ale presne o to se oni svym postojem ted postaraji. Holt mali lide. :/
8 -2
reagovat
reaguje na: Filmovekladelko
Jak přesně ti ublíží očkování proti covidu? 
810174
Jak přesně ti ublíží očkování proti covidu? 
810170
6 -2
reagují: HAL
reagovat
reaguje na: Filmovekladelko
Já jsem určitě ubohej, protože jsem zoufalej a došly mi za a slušné argumenty a za b trpělivost. 

Ale určitě je lepší být ubohý, než se svým jednáním podílet na počtech mrtvých spoluobčanů, poškozené ekonomice a omezení svobody druhých, protože přesně to děláš ty a tobě podobní. Teď už je opravdu na čase si přestat stěžovat na vládu a zaměřit se vaším směrem. V páté vlně jsou viníci pruseru jasní.
810173
Já jsem určitě ubohej, protože jsem zoufalej a došly mi za a slušné argumenty a za b trpělivost.  Ale určitě je lepší být ubohý, než se svým jednáním podílet na počtech mrtvých spoluobčanů, poškozené ekonomice a omezení svobody druhých, protože přesně to děláš ty a tobě podobní. Teď už je opravdu na čase si přestat stěžovat na vládu a zaměřit se vaším směrem. V páté vlně jsou viníci pruseru jasní.
810170
7 -2
reagovat
UAE: 100% tech co muzou byt ockovani uz dostalo aspon prvni davku, tydenni incidence  71 (pri populaci 9.9M), na vrcholu pandemie v lednu to bylo 3800. Podobny trend je i v Kataru. A napriklad Argentina necelych 1500 pripadu incidence (max bylo 33100) pri 45M populaci a 80% aspon prvni davky (a tam to pujde na 90%). Ale ockovani jsou cary, magie, jedy. :+:+
810172
UAE: 100% tech co muzou byt ockovani uz dostalo aspon prvni davku, tydenni incidence  71 (pri populaci 9.9M), na vrcholu pandemie v lednu to bylo 3800. Podobny trend je i v Kataru. A napriklad Argentina necelych 1500 pripadu incidence (max bylo 33100) pri 45M populaci a 80% aspon prvni davky (a tam to pujde na 90%). Ale ockovani jsou cary, magie, jedy. *:+**:+*
12 -1
reagují: okkac
reagovat
reaguje na: Filmovekladelko
Dotcenej, ublizenej, kdo ho nepoplaca po zadech a nesouhlasi s nim, tak ten je zlej... Pekny cliche, no. To by me osobne nebavilo, ale tak si do ty svy ulity zalez. ;);)
810171
Dotcenej, ublizenej, kdo ho nepoplaca po zadech a nesouhlasi s nim, tak ten je zlej... Pekny cliche, no. To by me osobne nebavilo, ale tak si do ty svy ulity zalez. *;)**;)*
810170
9 -1
reagovat
reaguje na: The Joker
Vida jak jste si to pěkně rozebrali.  Právě o tomto píšu. 

Vám ani nedochází, jak ubozí jste.   A v důsledku nakonec i nebezpeční.
810170
Vida jak jste si to pěkně rozebrali.  Právě o tomto píšu.  Vám ani nedochází, jak ubozí jste.   A v důsledku nakonec i nebezpeční.
810169
2 -15
reagovat
reaguje na: Jardus
Jj, tihle lidi hledaji zpusob jak si dat na vyznamu a dulezitosti. Predtim internet, v hloucku s podobnym osazenstvem, za volantem a ted u covidu, no. :/
810169
Jj, tihle lidi hledaji zpusob jak si dat na vyznamu a dulezitosti. Predtim internet, v hloucku s podobnym osazenstvem, za volantem a ted u covidu, no. :/
810168
9 0
reagují: Filmovekladelko
reagovat
reaguje na: The Joker
Taky ho tak tipuju. Znám z okolí podobného frustráta, který má posraný celý život - exekuce, rozvod, nesnáší ho děti, atd. - a vědom si toho, že to jestli se nechá naočkovat je v podstatě jediná věc, kterou ve svém životě může ovlivnit, tak jde na truc všemu a všem. A už jsem zaslechl i něco o progresivních levičácích nutících nám očkování.
810168
Taky ho tak tipuju. Znám z okolí podobného frustráta, který má posraný celý život - exekuce, rozvod, nesnáší ho děti, atd. - a vědom si toho, že to jestli se nechá naočkovat je v podstatě jediná věc, kterou ve svém životě může ovlivnit, tak jde na truc všemu a všem. A už jsem zaslechl i něco o progresivních levičácích nutících nám očkování.
810161
9 0
reagují: The Joker
reagovat
Nemohl by to covid rovnou skipnout na omegu, ať už je po všech?
810167
Nemohl by to covid rovnou skipnout na omegu, ať už je po všech?
6 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Děkuji za upřímné přání, cením si toho! :)

Na ostatní nehodlám reagovat, asi se chápeme, že to nemá smysl.
810166
Děkuji za upřímné přání, cením si toho! :) Na ostatní nehodlám reagovat, asi se chápeme, že to nemá smysl.
810153
2 -17
reagovat
reaguje na: The Joker
Pokud deltu nahradí varianta omikron tak jsou ohrožené i mladší ročníky. :-
810165
Pokud deltu nahradí varianta [url=https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/varianta-omikron-posila-do-nemocnic-i-mlade-40379361#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=uGKx4Yt5dFL-202111271153&dop_id=40379361&source=hp&seq_no=2&utm_campaign=abtest174_ab_detector_varB&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz]omikron[/url] tak jsou ohrožené i mladší ročníky. *:-*
810163
4 -1
reagovat
reaguje na: Filmovekladelko
Děláš si prdel? Očkování není ani levicové nebo pravicové, ale jen rozumné. Dělat z toho ohrožení "svobody" je stupidita. 8)
810164
Děláš si prdel? Očkování není ani levicové nebo pravicové, ale jen rozumné. Dělat z toho ohrožení "svobody" je stupidita. *8)*
810151
11 -2
reagovat
reaguje na: DarkSith
Otazka je kde se ma urcit ta hranice? 60? 50? 45? Preci jen to chce brat v potaz i pripadne budouci mutace... link
810163
Otazka je kde se ma urcit ta hranice? 60? 50? 45? Preci jen to chce brat v potaz i pripadne budouci mutace... https://www.novinky.cz/domaci/clanek/kdo-zaplnuje-nemocnice-a-jip-40379239
810162
2 -1
reagují: DarkSith
reagovat
reaguje na: The Joker
Pro rizikové skupinný jako jsou senioři bylo očkování dostupné už loni na jaře. Stačilo se registrovat. Pro mladší ročníky to tak snadné nebylo. Já dostal první dávku v červnu. ;)
810162
Pro rizikové skupinný jako jsou senioři bylo očkování dostupné už loni na jaře. Stačilo se registrovat. Pro mladší ročníky to tak snadné nebylo. Já dostal první dávku v červnu. *;)*
810157
2 -1
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Ja ho prave dle tech prupovidek tipuji na chlapa ve strednich letech, pred 40 a nekam do mid/late 50s. Ma to ty znaky.
810161
Ja ho prave dle tech prupovidek tipuji na chlapa ve strednich letech, pred 40 a nekam do mid/late 50s. Ma to ty znaky.
810160
6 0
reagují: Jardus
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se