reaguje na:
DarkSith
Tak pred rokem ockovani nebylo a masove dostupne je vlastne az od letosniho cervna / cervence. Jinak ale stoprocentne, tohle musi byt povinne, minimalne od nejakeho veku. Nebo tam musi byt zvyseno zdravotni, spoluucast v pripade covid lecby a omezeni. Nelze to furt prehlizet, ale petikoalice zatim opakuje, ze povinne ockovani ne a ne a ne, takze se bojim, ze za rok je tady stejny problem.
|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|
Only a Sith deals in absolutes... is an absolute.


