
a s alkoholem to mám tak, že si rád dám na zahrádce ( nebo jinde, podle počasí ) pivo, ne nikterak velké množství a tím to končí.. panáky nemusím, nedělá mi to dobře
ale v současnosti si nedokážu nějak svůj život ani bez jednoho představit



|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|


Ale většinou to dopadne tak, že jakejkoliv dar mi zůstane v baru a pak to přeposílám dál.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagují:
Jardus
|
reagovat
|

|
reagují:
Ne__Ty
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagují:
okkac
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|