Naštěstí. A listopad je k tý osvětě jak dělanej. A jo, naštěstí mám kolem sebe prostředí, který tohle bere naprosto v pohodě (tchyně, byť původně pediatrička má full atestaci i na psychoterapii a jezdí na služby na krizák v Brně) a nejen, že to berou všichni v pohodě, ještě i podpoří.
V práci jsou k tomuhle taky strašně vstřícní a díkybohu nezůstává jen u keců, ale máme regulérně možnost se zastavit u psychologa.
Takže kolem a kolem "jsem krytej" a jsem za to rád a kde můžu, tam to doporučuju.
A kolem sebe pozoruju, že co se týče mental health, tak nezůstává jen u hashtagů. Což kvituju s povděkem.

), že jsem si odinstaloval všechny sociální sítě a deaktivoval profil na fcb. Nechal jsem si "jen" podstatě "netoxickej" Insta, kde tahám memečka. A s klapkama na očích žiju.

