Tak se z toho přátelé neposerme a udělejme za tím pořádnou tečku, abychom se cítili jako ti největší borci (tím myslím ty, kteří tuto stránku vytvořili/využili, aby mohli nadále mít tu svoji "svobodu").
Škoda, že valná část populace si vykládá svodobu a demokracii hrozně špatně - čti sobecky.
|
reagovat
|

), že jsem si odinstaloval všechny sociální sítě a deaktivoval profil na fcb. Nechal jsem si "jen" podstatě "netoxickej" Insta, kde tahám memečka. A s klapkama na očích žiju.


