
reaguje na:
Milosh
Je to Křižovatka smrti, případnou výhru rád přenechám vy víte komu 

|
reagují:
Milosh
|
reagovat
|


Ale moc ti děkuju za tyhle komentáře. Je to krásná ilustrace proč by se legislativa a právní principy měly ctít i když s tím názorově nesouhlasíme. 