„Baldwin hrál ruskou ruletu, když vypálil ze zbraně bez jejího bližšího ohledání, a navíc v nepřítomnosti zbrojířky,“ řekla ve středu novinářům právnička Mitchellové Gloria Allredová.
Hálo, Nobody?
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
HAL
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagují:
AndyKaufman
|
reagovat
|
|
reagují:
DarkSith
|
reagovat
|


|
reagovat
|
Božena na FB říká pravdu!|
reagovat
|
Počítám že dříve nebo později to asi někde chytnu od ockovaneho nebo neockovaneho, ale nevriskam že mne někdo ohrožuje. Snažím se žít normálně, ale neriskuju. Roušku nosím vevnitř, venku nebudu. Začal jsem se více hýbat, lépe jíst, zhubl zatím 13 kg, prostě minimalizovat svůj průběh pokud to chytnu. |
reagovat
|
|
reagovat
|