Na tenhle výlev se dají napsat maximálně 2 věci:
1) Očkování očividně funguje, stačí se podívat na statistiky hospitalizovaných, na JIPkách a zemřelých.
2) Tohle je tedy odvozeno pouze z osobní zkušenosti, ale už znám spoustu lidí, kteří covid dostali po očkování a určitě bezpříznakoví nejsou. Staří, mladí, je to jedno. Sám teď s covidem bojuju a jsem vážně rád, že jsem byl naočkovaný.
reaguje na:
CAPS_LOCK
|
reagují:
Gonzi
|
reagovat
|


