
reaguje na:
Cinefil
je to fake. zábery zo starých filmov. ale keby to fake nebol, tak si v tom kine vyhoním viac než cival na dune

|
reagují:
Ne__Ty
|
reagovat
|
. Já jsem taky hrdej casual 


