
K té citaci - znělo to jako trochu bys tvrdil že ho chce zadotovat celý, proto jsem k tomu chtěl vědět víc. A ne, není to žádná dobročinnost - resp jasně, všechny dotace z principu tak nějak "dobročinnost" jsou, ale tohle jsou prostě peníze na projekt, dostane je jen proto že jeho projekt je mezi desítkami těch nejslibnějších a dostane je taky až dodá co slíbil.
A znovu se zeptám - ta devětkrát větší dotace pro ostatní společnosti je v pohodě? Zatím silně působíš tak že Musk tě prostě sere a tak musí být špatně všechno co dělá, jen proto že to dělá on.





