reaguje na:
RainMakeR
Nemyslím si, že tahle vlna civilních "letů do vesmíru" bude trvat dlouho. A taky si myslím, že ty ceny, za které tam teď Musk (údajně) lítá, nejsou úplně tržní a udržitelné. On se snaží propagovat svůj SpaceX jako použitelný, udržitelný a cenově přijatelný projekt, což samozřejmě ve skutečnosti není, stejně jako žádný z jeho projektů (možná s vyjímkou Paypalu). Nadšení fanoušků je Muskovo hlavní bohatství, takže z jeho pohledu dává smysl tvářit se, že umí lítat do vesmíru bezpečně a za pakatel a topit v té lži miliony. Brzy ta bublina rupne a půjde to do kopru stejně jako Starlink, Hyperloop a další nesmysly, na které díky tomuhle nebezpečnému idiotovi lidstvo plýtvá prostředky a energií, místo aby dělalo něco užitečného a potřebného.
|
reagovat
|



), ale taky moc nevěřím. Respektive bych si tipnul, že si to možná trochu vytěsnila, když si byla na tak cool místě :)
A úprimne, o peniaze mi v tomto prípade fakt nejde. Asi sa tam zase tak skoro nedostanem, tak nech to stojí čo to stojí. 