Tři oříšky pro Norku
Norové si natočili vlastní remake Popelky a podle všecho se spokojí s kopírkou Vorlíčkova veledíla. Byť to nevypadá nijak zle a v případě Norů to i dává smysl (nejsou s filmem až tak konzervativní a chtějí ho přiblížit mladšímu publiku), nemůžu se zbavit pachutě z digitální kamery. Ta imho kazí každé dnešní (hlavně naše) pohádky a ať se kostyméři snaží, jak chtějí na digitálu to nikdy tolik nevynikne.
|
reagovat
|



